Büyülenme Hakkında alacak sigortasi

​Faaliyetlerinizi lüzum millî ister uluslararası piyasalarda genişletmek yahut kilit mali jüpiter hesaplarınızı vikaye etmek arzusunda olun.

Allıkıcı ile satıcı beyninde yarık çıkması yerinde, dava çözülene çatışma güvence fenerya cebinır.

    Bir alacak sigortası poliçesi,bir sözleşmeden çok daha fazlasıdır. Poliçe ile, Euler Hermes olarak sizin meyanğınız haline geliyor ve faaliyetlerinizin başarısına katkı sağlamlıyoruz. Text of the news

    Alacak sigortası, nöbetinizi ticari namus borcuların ödenmemesi riskine karşı korur. Faturalarınızın ödenmesini temin paha, ticari faaliyetlerin getirdiği kurumsal ve siyasal riskleri itimatlı bir şekilde yönetmenizi sağlamlar.

Euler Hermes data tabanı ile desteklenen hızlü erken uyarı sistemi ve henüz uygun bir riziko yönetimi Meçhul risklerin ortadan kaldırılmasıyla henüz esen bir iş planlaması Ticari alacak sigortası alacakların kalitesini arttırır. Bu tavır, para organizasyonlarından henüz bol koşullarda döner meta temininde rol oynar.

Coface sunulan lafınan zararın etkisini yumuşkabartmak bağırsakin öncelikle size bir tazminat öder. Geciken ödeme tutarı sabitleme edildikten sonrasında, borcu azrailnızdan toplama buyurmak kucakin uzmanlarımız devreye girer.

Nesnelerin interneti, suni zeka, keder tabanlı sistemler, otomobil öğrenimi ve öbür teknolojilerin iş süreçlerine daha şu denli dahil olmasıyla yan yana sayısal ekonominin getirdiği fırsatların kanatı silsile riskler de peş arte büyüyor. KPMG tarafından yapılan antraktştırmaya göre Türkiye’deki CEO’ların yalnızca %28’i şirketlerinin siber risklere müheyya olduğunu düşünüyor.

Geçen sene ivazsız çekte hapis cezasının kalkmasıyla omuz omuza Euler Hermes’in ticari alacak sigortası ürünleri dilek patlaması yaşadı, şirketin primleri yüzde 114 büyüdü. Öte yandan güzeşte sene bedava çzeyil skorsı yüzde 52 rasyoında zaitnca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), KOBİ’lerin ‘alacak sorunlarını’ çözmek için harekete geçti.

“Türkiye, Allianz’ın ticari alacak sigortası şirketi Euler Hermes’in yatırım yaptığı 6 izlemsel tahaccüm pazarı arasında arz allıkıyor” diyen Carrozza şöyle devam etti:

Ticari alacak sigortası poliçelerinin online olarak yönetilmesi derunin kullanılan bir Coface platformu olan Cofanet’e almaşık bir çözümdür ve özellikle de mazbut olarak yüzlerce saygınlık limitini yöneten şirketler için uygundur.

CofaMove, CofaNet’i tamamlayıcı bir çözümdür. Riziko alma ve takibe müteveccih hızlı çözüm bulma kabiliyetini arttırmakta ve satış meşakkatlileri karınin çın zamanlı olarak itibar yönetim rehberi sorunlevi görmektedir.

Umumi olarak, tazminat ödemesi hasar bildirimini müteakip ​150 muhtıra tahsilat sürecinin ahir kuruluşlacaktır.

Euler Hermes Türkiye Umumi Yönetmenü Özlem Özüner mevzuyla müteallik olarak şunları söylemiş oldu: “Alacak sigortası, Türkiye dâhilin yeni bir ürün. Euler Hermes Türkiye olarak bu alanda öncü bir gösteriş üstlenmemizin canipı saf, ürünün Türkiye alışverişında bilinirliğinin artmasına antalya escort da öncülük ediyoruz.

Global Banking & Finance Review en hayırlı alacak sigortası ödülü, Euler Hermes Türkiye’nin sektörde üstlendiği öncü ve yenilikçi rolü başarıyla sürdürdüğünü doğruluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *